10 powodów, dla których Twója firma powinna mieć stronę WWW

kreowanie wizerunku

Truizmem jest stwierdzenie, że obecnie większość firm posiada własną stronę WWW. Tak oczywista nie jest już jednak odpowiedź na pytanie, dlaczego przedsiębiorcy inwestują w witryny internetowe. Jakie są ich zalety i jakie korzyści można dzięki nim osiągnąć? Dowiedz się już teraz i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w stronę WWW.

Daje dostęp do ogromnej liczby odbiorców

75% Polaków, czyli prawie 30 mln osób – maksymalnie do tylu osób możesz dotrzeć ze swoją ofertą poprzez stronę WWW. Dużo, prawda? To nie wszystko – jeżeli działasz w skali europejskiej lub globalnej, pomnóż tę liczbę co najmniej kilka razy. Oczywiście są to skrajne i w praktyce nieosiągalne wartości, jednak dobrze pokazują, jak potężnym narzędziem może być strona internetowa.

Kreuje wizerunek

Od Ciebie zależą treści umieszczone na stronie, za pomocą których kreujesz wizerunek firmy. Poprzez odpowiednie teksty i zdjęcia pokazujesz się odbiorcy tak, jak sobie zaplanowałeś. Witryna internetowa pozwala w ten sposób zyskać zaufanie i rozgłos, stając się praktycznym narzędziem public relations.

Ludzie jej szukają

wyszukiwarka

Aż 63% procent Polaków, czyli ok. 25 mln z nas poszukuje informacji na temat firm i produktów w Internecie. Nie w prasie, radiu czy telewizji, ale właśnie w sieci. Nie posiadając własnej strony …czytaj więcej