Jak poprawnie dodać wizytówkę Google Moja Firma?

Prezentacja wyników z uwzględnieniem wyników z Map Google

Jednym z najważniejszych aspektów małego biznesu jest pozyskiwanie nowych klientów. Jeśli ludzie nie mogą Cię znaleźć, nie będziesz mieć żadnych nowych klientów korzystających z Twoich usług lub kupujących Twoje produkty.

W dzisiejszym cyfrowym świecie jest wiele sposobów na to, aby Twoja firma została zauważona, niezależnie od tego, czy jest to płatna reklama czy korzystanie z darmowych rozwiązań. Usługa Google Moja Firma to pierwszy krok do znalezienia Ciebie i Twojej oferty w internecie.

Co to jest Google Moja Firma?

SEO to skuteczny, ale długotrwały proces. Proces organiczny wymaga wielomiesięcznej pracy i troski. Istnieją również setki czynników, które wpływają na SEO, ale jest to najbardziej skuteczny sposób zaprezentowaniu swoich usług i produktów potencjalnych klientom.

Aby rozpocząć, zaczniemy od najbardziej podstawowej strategii SEO dostępnej przez największego dostawcę usług wyszukiwania w Google.

Usługa Google Moja Firma zapewnia Twojej firmie skuteczny sposób prezentacji w mapach Google. Twój profil, który pojawia się po lewej stronie wyników wyszukiwania w mapach i poniżej reklam Adwords w wyszukiwarce:

Prezentowane są podstawowe informacje:

  • Nazwa firmy
  • Adres siedziby
  • Numer telefonu służbowego
  • Przyciski strony firmowej, i wskazówki dojazdu
  • Godziny pracy firmy
  • Średnia opinii na temat Twojej firmy

Wszystkie powyższe informacje są śledzone przez Google za pomocą potężnych narzędzi analitycznych i dają firmie dokładny impuls, jak często klienci ich szukają. Bez tego profilu firma poważnie hamuje …czytaj więcej